Všude dobře doma nejlíp

19. února 2017 v 15:40

Zázraky se dějí.

Za posledních pár dní jsem vyzkoušela mnohé blogy a musím se přiznat, že nikde jsem se necítila, tak dobře jako právě na tomto blogu s adresou VenyFeny.
Zvláštností ale je, že tento blog jsem před pár týdny smazala z jednoho prostého důvodu.
Důvodem bylo, že mí kamarádi a spolužáci začali můj blog pravidelně navštěvovat. A jak možná tušíte, tak mne to samozřejmě znepokojovalo.
Tím pádem jsem tomu učinila kvapné a nepromyšlené rozhodnutí a svůj milý blog s názvem VenyFeny smazala. Což možná nebyl, tak úplně dobrý nápad. Neboť po několika dnech, kdy jsem se snažila navázat v mém blogování na jiném blogu, jsem cítila, jak moje blogerské nadšení upadá. Prostě a jednoduše i když jsem si založila nový blog, tak mé nápady klesly pod nulu a vůbec jsem tento blog nebrala za vlastní, i když byl můj.
Neustále jsem strádala po svém minulém blogu, kde moje existence trvala cca přes rok a nedokázala jsem si odpustit tu chybu, že jsem jej smazala. (Tolik krásných článků jsem tam měla, na které jsem byla patřičně hrdá.)
Ovšem bůh nebo někdo jiný tomu tak chtěl, že jednoho rána mne políbilo štěstí a já po zadání jména a hesla vstoupila na správu minulého blogu. Sice články a fotky vymizely, design jsem si musela udělat nový, ale webová adresa zůstala a to úplně stačilo k tomu, abych chytla novou múza v blogování.
Ano, konečně jsem doma, můžu s úlevou říct a tady je mi nejlíp.
Věřím, že většina z vás si pod nadpisem představila úplně jiný článek, ale pro mne je toto gesto vracení na místo, kde se cítím skutečně doma. A doufám, že i moji čtenáři se zde budou cítit skvěle.
Toť jen tak na úvod, abyste věděli, že jsem se vrátila a začínám pěkně od začátku.
Přeji krásný nedělný den všem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.