Přečtené knihy za leden a únor

4. března 2017 v 16:10
Aneb jak pokračuje moje knižní výzva, kterou jsem si dala na rok 2017.

Už si ani nejsem jistá, jestli jsem Vás zasvětila do mé knižní výzvy na rok 2017. Tedy pro jistotu raději připomínám, že jsem se na začátku roku vyhecovala k tomu, abych za rok 2017 přečetla celkem 40 knih.
Vím, že je to možná slabota, ale pro mne to bude docela oříšek, neboť udělat si čas na čtení při učení, je docela složité. Stejně ale nakonec odložím učení a beru do ruky knížku, protože není nic lepšího, než si večer číst. Takže se někdy stává, že se zapomenu v ději knížce a jdu spát až kolem dvanácté. Což zrovna není moc dobrá kombinace, jelikož se pak blbě vstává. Ale pokud je ta knížka zajímavá, tak to za to stojí.
Nuže zpět k těm přečteným knihám.
V lednu jsem se do knižní výzvy pustila v celé své síle a celkem jsem přečetla pět knih, což asi bude můj největší rekord v přečtení knih za jeden měsíc.

Seznam přečtených titulů za měsíc leden:
  1. Všechny jeho touhy - CC Gibbs - Jedná se o knihu, která je více či méně podobná Padesáti odstínů šedi, akorát podle obálky je lépe napsaná. Což posoudit nemohu. A popravdě kdyby mi jí kamarádka nestrčila do ruky, tak bych po ní nesáhla, jelikož po přečtení jsem akorát nadávala, že to byla zbytečná ztráta času, neboť v té knize nebylo žádné napětí a děj byl velice naivní a stupidní.
  2. Hotel v Paříži, pokoj č. 1 - Emma Marsová - O této trilogii už jsem zde na blogu psala a vřele doporučuji k přečtení. Je úžasná.
  3. Hotel v Paříži, pokoj č. 2 - Emma Marsová
  4. Náš nejmladší má čtyři tlapky - Dana Gringelová
  5. Rockový polibek - Kylie Scott - Romantika spíše pro dámy s jednoduchým dějem. Není to nic extra, ale dá se to přečíst.
Seznam přečtených titulů za měsíc únor:
  1. Milenec lady Chatterleyové - David Herbert Lawrence - Zajímavá kniha, která poukazuje na nevěru v minulých století.
  2. Chrám Matky Boží v Paříži - Victor Hugo - Konečně jsem se dopracovala k tomu, abych přečetla něco seriózního. Tuto klasiku by měl znát každý. Netřeba komentář.
  3. Božská Florence - Jasper Rees - Sice jsem tuto knihu přečetla za jeden den, ale moc mne neoslovila. Spíše se jedná o biografii.
  4. Hotel v Paříži, pokoj č. 3 - Emma Marsová - Uzavření trilogie.


Jak jste si mohli povšimnout, tak v knižní výzvě opět pokračuji, viz fotka nahoře. Takhle nějak vypadá moje páteční odpoledne, kdy konečně dolezu dom ze školy. Není nic lepšího, než relax s knížkou.
A co vy, plníte nějakou svoji knižní výzvu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.