Prosinec

8. prosince 2017 v 18:50
Bude zima,
bude mráz,
kam se ptáčku,
kam schováš.

Tak pomalu ale jistě skončilo mé milované období. Podzim...
Ach, tak strašně to letí, až to bolí u srdíčka. Vždyť ještě před pár měsícemi jsme si užívali sluníčka a léto bylo v plném proudu. A nyní už všichni vytahují zimní bundy a kabáty s očekávajícím přívalem sněhových vloček a ranních mrazíků. Při čemž stejně Vánoce bílé nebudou, ale pořád jako každý rok máme malou naději, že by snad bílé mohly být. Ano, velice naivní představy.
Čas utíká nejen v životě, ale také na tomto blog, čímž jsem se dokopala sepsat nějaký ten článek.

Myslím, že je zbytečné vymlouvat se na školní povinnosti atd. Jednoduše nemám momentálně pisálkovské období, i když hlavu mám plnou nápadů.
Je to zvláštní, ale je to tak. No, a těch školních povinností je také mnoho. Co Vám budu povídat.
Maturita se kvapem blíží a já čím dál zjišťuji, jak bídně na tom jsem. A hlavně teda v angličtině. Jedna čtyřka se rojí za druhou a já nechápu, kde jsem udělala chybu. Vždyť ještě ve druháku jsem mívala dvojky a nyní ve čtvrťáku čtyřky. No, jako je to mizerný a já se nemůžu dokopat k tomu, abych s tím něco udělala. Což je na tom to nejhorší...

Když pominu ty šílené známky, tak mne ještě trápí fakt, že za dva týdny už jsou Vánoce a já nemám žádné dárky. Ale jako vůbec žádné. V podstatě si ani neuvědomuji, že by nějaké Vánoce vůbec měly být. Fakt rok od roku je to s těmi Vánocemi horší a horší. Dokonce letos jdu na Vánoce do práce, takže to budou opravdu hektické Vánoce, které strávím, buď za pokladnou a nebo s učením. Tedy se mám na co těšit.

No a nyní momentální problém, který mne trápí. Nemůžu si pomoci, ale poslední dva roky nedělám nic jiného, než řeším své zdraví. Opravdu bych si přála, kdybych mohla být celý rok zdravá. Žádný dárky nechci, jen to zdraví, jelikož už mne nebaví angíny, rýmičky a jako momentálně nyní zánět oka.
Ano, od středy mne bolí a slzí levé oko. Vypadám, jak Číňan, mám to oteklé a opravdu mne to štve, že si to nedovedete představit.
A to jsem, prosím pěkně, měla jít dnes na ples. No, takže zase budu doma, jak největší pecka, protože mám oteklé oko a ani namalovat se nemůžu. Jen doufám, že to přes víkend splaskne, nerada bych na to dostala antibiotika.

Také doufám, že se máte lépe, než já. Opravdu nikomu nepřeji zánět oka. Užívejte si vánoční atmosféru, choďte na trhy, pijte svařák nebo punč, ale hlavně se nestresujte. Vánoce jsou svátky klidu a ne depresí, že nemáte uklizeno, napečeno anebo nakoupeny vánoční dárky.

To je od mé maličkosti pro dnešek vše. Snad se mi ještě podaří napsat nějaký článek do konce roku 2017. Pokud ne, tak Vám přeji šťastné a veselé Vánoce a celý nový rok 2018.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 8. prosince 2017 v 19:02 | Reagovat

Angličtinu si určitě zlepšíš, a oko se také uzdraví, hlavně žádné smutky a pěkné svátky ♥

2 Ven Ven | 9. prosince 2017 v 14:35 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.