Jen pár slov...

23. února 2018 v 20:54
a možná jich bude i více...
Takže Vám radím, abyste si udělali pořádný kafé.

Jako pokaždé slibuji a zároveň chybuji. Tak na to si budou moji čtenáři muset zvyknout. Opět na svůj blog zvysoka kašlu a svůj volný čas trávím s Annou Kareninou, kterou čtu již po druhé. Do toho všeho píšu nesmyslné úvahy do češtiny na šílený téma a přípravu ke svojí praktické maturitě odkládám, jak jen to jde. Woow, srdečně vítejte v mém světě plném odkladů. Jen doufám, že to není nakažlivé, abyste se náhodou taky nenakazili.
No, ale je tu jedno pozitivum, na které se nehorázně těším. A tím jsou jarní prázdniny. Jooo, konečně.
Sice si od školy zrovna dvakrát neodpočinu, jelikož maturitní ročník je hold maturitní ročník, ale pozdní vstávání už zní docela slibně.

Také plánuji nějaké menší výlety. Zejména tedy výlet do Brna za mojí nejmilovanější, ale uvidíme, jak se to ještě vyvrbí. Pokud by to klaplo, tak už předem vím, co v Brně podniknu.
Nejprve vyhledám nějakou super literární kavárnu, neboť jsem v poslední době ujetá na vysedávání v příjemných kavárnách.
Za druhé projdu se Brnem a pokochám se nějakými památkami. Jakože nejradši bych se vydala do nějaké vilové čtvrti, jelikož v Brně je spoustu vil k prozkoumání. Momentálně mám vyhlídnutou jednu vilku, kterou bych strašně chtěla navštívit. Jenže bohužel je zatím veřejnosti nepřístupná. Což je strašná škoda, neboť až jí opraví, tak už nebude mít takové to kouzlo, které mne k ní vábí. Jop, začínám zjišťovat, že mám také v oblibě rozpadlé domky jako moje máma. Aneb geny klackem neumlátíš...
Avšak nejsou to jen kavárny a vily, co mne do Brna tolik láká.
Poslední dobou se nějak cítím být Brnem okouzlena a nevím vůbec proč. Jestli je to tím, že se o dané město zajímám anebo prostě jen tak z popudu. Dokonce jsem se vyhecovala k tomu, podat si tam i přihlášku na VŠ. Sice to není zrovna Masaryčka, o které jsem dlouho snila, ale tak nevadí. Hlavně že je to v Brně.

Na co se ale zrovna dvakrát netěším, je moje brigáda. Jakože jsem vděčná, že nějakou mám, ale většinou mívám docela velkej stresík, když tam mám jít.
Naštěstí mne ten stresík vždycky opustí hned na začátku směny, a pak už s úsměvem markuji zboží, které mi jede po páse. No, někdy mi z toho docela hrabe, když jsem za pokladnou celý den. To pak přepnu na autopilota a dělám kraviny. Jako jednou, když se mi stala jedna velice vtipná věc.
To takhle markuji zboží jedné paní a místo abych řekla konečnou sumu, tak jsem jí znovu řekla dobrý den.
Naštěstí paní se tomu smála, ale já už jsem fakt byla mimo, jak jsem jela jeden nákup za druhým.
Ovšem má to i světlé stránky. Jako například když se na Vás někdo usměje, nebo si s nějakým zákazníkem příjemně popovídáte. To mne pak ta práce baví mnohem více.

No, a v poslední řadě bych se také chtěla věnovat o prázdninách studiu, nebo se z toho pak zcvoknu. Prostě se musím dokopat k tomu průvodcovskému výkladu na praktickou. Dále se naučit 8 literárních děl, mezi kterými je i Anna Karenina. A nakonec udělat prezentaci. Tak snad to všechno zmáknu.

Jinak přeji Vám všem pěkný víkend. Těm co mají také prázdniny, tak přeji hezké prázdniny a užívejte si je.
S pozdravem VenyFeny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. února 2018 v 21:08 | Reagovat

Hlavně si prázdniny užij co nejvíce a ať se ti v Brně líbí 8-)

2 venyfeny venyfeny | 23. února 2018 v 22:55 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.